ПРОдукция

Надішліть заявку, щоб дізнатися вартість
і терміни виготовлення вашого замовлення

#АЛЮМІНІЙ #заповнювач #ФОЛЬГА #НАПОВНЮВАЧ

Алюмінієвий сотовий заповнювач

Алюмінієвий сотовий заповнювач - конструкційний матеріал виготовляється з алюмінієвих фольги марок АМг2-Н, 5052, 5056 методом розтягування склеєних заготовок. Форма осередку — шестигранник, що забезпечує задані фізико-механічні характеристики.

Арамідний сотовий заповнювач

Арамідні соти Nomex є легким, міцним, неметаллическим виробом, виготовленим з арамідного волокна, просоченого фенольной термостійкої смолою. Соти поєднують унікальні властивості, які забезпечують чудову електроізоляцію.

Арамідний папір використовується для виготовлення корпусів судів, болідів і військових об'єктів. Вони надзвичайно цінні в авіаційній, залізничної та суднобудівної промисловості.

Соти з арамідного волокна аерокосмічного якості мають видатні властивостей не горючості. Він виготовлений з арамідна паперу і покритий термостійкої фенольной смолою.

Соти з арамідного волокна промислового класу виготовлені з арамідна паперу і покриті термостійкою фенольной смолою.

#АРАМІДНИЙ #ПОЛІМЕРНИЙ #ЗАПОВНЮВАЧ #НАПОВНЮВАЧ

#ПАПІР #НАПОВНЮВАЧ #ЗАПОВНЮВАЧ #КАРТОН

Паперовий сотовий заповнювач

Паперовий сотовий заповнювач є найбільш економічним сучасним конструкційним матеріалом і володіє комплексом унікальних властивостей: мала матеріаломісткість, низька вартість, висока питома міцність і жорсткість, легкість, хороші тепло- і звукоізоляційні характеристики, високі демпфуючі властивості, екологічна чистота, безпроблемна утилізація.

Склотканинний сотовий заповнювач

Сотовий заповнювач з склотканини (стеклосотопласт, ССП-1) виготовляється з склотканини, просоченої термореактивними сполучними.

Сотовий заповнювач на основі склотканини використовується в конструкціях зі спеціальними електрофізичними властивостями або високими вимогами по теплостійкості і низької теплопровідності.

Він прекрасно служить як матриця для неструктурованих абляційних матеріалів. Забезпечує високий коефіцієнт теплоізоляції при мінімальній масі конструкції.

#СТЕКЛОТКАНИНА #СТЕКЛОСОТОПЛАСТ #ЗАПОВНЮВАЧ #НАПОВНЮВАЧ

#КАРБОНОВИЙ #НАПОВНЮВАЧ #ЗАПОВНЮВАЧ

КАРБОНОВИЙ СОТОВИЙ ЗАПОВНЮВАЧ

Композиційні матеріали на основі карбонових волокон поряд із застосуванням їх в авіаційній техніці ефективно використовуються в конструкціях космічних літальних апаратів. Це обумовлено тим, що вони мають порівняно низькою щільністю.

Карбонові стільники мають комплекс вельми цінних властивостей, і тому їх застосування постійно розширюється.

РЕГІОНИ ДОСТАВКИ: ПО ВСІЙ УКРАЇНІ, РОСІЇ ТА ЄВРОПІ.
ДОСТАВКА ТРАНСПОРТНИМИ службами.
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ОПЛАЧУЄ ЗАМОВНИК.
ФОРМА ОПЛАТИ: ПЕРЕДОПЛАТА 100%.